Nasze Osiagniecia - Szkoła Podstawowa nr 11 im. Floriana Marciniaka w Koninie

trzy uczennice stoją przy sztaludze z napisem turniej świetlic

W piątek uczennice naszej szkoły: Maja Rychterowicz, Zuzanna Wieczorek oraz Marianna Zielińska wzięły udział w drugim etapie XL Turnieju Świetlic. Marianna Zielińska i Zuzanna Wieczorek otrzymały wyróżnienie. Przed nami jeszcze kolejne dwa etapy tego konkursu. Gratulujemy i życzymy dalszego powodzenia w zdobywaniu punktów dla szkoły.

Galeria w linku:

Z okazji Dnia Pluszowego Misia w szkolnej świetlicy odbył się konkurs plastyczny "Misie, miśki i misiaczki w 3D". Konkurs dedykowany był pierwszoklasistom, ale również uczniowie starszych klas chętnie włączyli się do udziału. Laureatami zostali:
I miejsce - Eliza Morawska kl. I a,
II miejsce - Maja Rychterowicz kl. I b,
III miejsce - Angelica Shemet kl. …

jesienne spotkania z prozą. Czwórka uczniów stoi na scenie przy napisie

Jesteśmy dumni ze zdobytych nagród w II etapie konkursu recytatorskiego „Jesienne Spotkania z Prozą”. Zosia Cyferkowska oczarowała jury wykonaniem fragmentu książki Doroty Suwalskiej „Znowu kręcisz, Zuźka”, zajmując I miejsce. Równie wysokie- II miejsce- wywalczyła Zosia Posacka, prezentując utwór Fanny Joly „Pralinka”. Kolejne miejsca zajęli Borys Rudyj ( V m.) i Karina Dutkiewicz(VI m.). …

Uczeń klasy 3 stoi ze swoją praca plastyczną na której wykonał kubusia puchatka w lesie

? Uczniowie klas 1-3 wzięli udział w XIV MIEJSKIM KONKURSIE „MÓJ PRZYJACIEL MIŚ!” Organizatorem konkursu jest Szkoła Podstawowa nr 6 w Koninie. Wśród laureatów w kategorii klas 3 znalazł się Kacper Klecha, który w dniu dzisiejszym uczestniczył w rozdaniu nagród. Gratulujemy Kacperkowi!

Więcej zdjęć pod linkiemhttp://www.facebook.com/permalink.php?story_fbid=pfbid0UdvLVuwY3vLhMo9CpnBe3GkEHFqw8zKu5z7o9FwhWbu8WNsu5DDd7kB7gtNMCdGyl&id=100075852175467

???????????Uczniowie naszej szkoły wykonali prace na Konkurs Plastyczny „Ptaki Wielkopolskich Lasów i Łąk”, którego organizatorem jest Wojewoda Wielkopolski. Osoby z największą liczbą punktów, po zakwalifikowaniu przez jury konkursu, wezmą udział w kolejnym etapie. Gratulacje dla uczestników! Życzymy sukcesów na etapie wojewódzkim! Zapraszamy do o oglądania prac.

Galeria prac pod linkiem …

Fotografia przedstawia uczestników konkursu trzymających dyplomy.

Olimpiada z historii sprawdza wiedzę uczniów w zakresie znajomości najważniejszych wydarzeń historycznych Polski i świata. Uczniowie klasy piątej: Borys Rudyj otrzymał dyplom laureata, 
Ramona Moskal dyplom uznania. Serdecznie gratulujemy uzyskanych wyników i życzymy dalszych  sukcesów.

Fotografia przedstawia ozdoby świąteczne wykonane przez uczniów.

W dniu 2 stycznia 2023 r. został rozstrzygnięty konkurs na "Najpiękniejszą ozdobę choinkową", w którym wzięli udział dzieci z klas I-III naszej  szkoły.  Wielu uczniów wraz z rodzicami przygotowało wspaniałe i oryginalne ozdoby. Cieszymy się, ż wykonane ozdoby przystroiły nasz kościół parafialny . 

Oto lista laureatów (choć warto dodać, że wszystkie prace …

Fotografia przedstawia wszystkich uczestników konkursu z komisja trzymających dyplomy.

W dniu 21 grudnia 2022r. odbył się Szkolny Konkurs Recytatorski pod hasłem „Idą Święta” przeznaczony dla uczniów klas 1-3. Jak co roku chętni uczniowie prezentowali wybrane przez siebie wiersze o tematyce świątecznej. Celem konkursu jest kultywowanie tradycji bożonarodzeniowych, popularyzowanie utworów o tematyce zimowej, związanej ze Świętami Bożego Narodzenia oraz doskonalenie umiejętności recytatorskich dzieci. …

Zdjęcie przedstawia żółty napis o treści ósma edycja konkursu filmowego postaw na słońce.

Miło nam poinformować o sukcesie Naszej Drużyny w konkursie badawczym „Postaw na Słońce”☀️☀️☀️. Grand Prix w kategorii szkoły podstawowe otrzymuje SOLARIS TEAM z Konina pod kierunkiem dr Marzeny Fedorowicz. Serdecznie gratulujemy sukcesu. ??

Fotografia przedstawią Alicję Gwóźdź stojącą na tle plakatów promujących konkurs.

20 maja odbył się FINAŁ X POWIATOWEGO KONKURSU JĘZYKA ANGIELSKIEGO KLAS III „SUPER KIDS”, organizowany przez Szkołę Podstawową nr 6, w którym naszą szkołę reprezentowały Zosia Posacka i Ala Gwóźdź. Dziewczynki świetnie wypadły w etapie ustnym prezentując umiejętności recytatorskie i językowe na najwyższym poziomie. Wyniki zostaną ogłoszone w przyszłym tygodniu, czekamy z niecierpliwością!