Fotografia przedstawia wszystkich uczestników konkursu z komisja trzymających dyplomy.

W dniu 21 grudnia 2022r. odbył się Szkolny Konkurs Recytatorski pod hasłem „Idą Święta” przeznaczony dla uczniów klas 1-3. Jak co roku chętni uczniowie prezentowali wybrane przez siebie wiersze o tematyce świątecznej. Celem konkursu jest kultywowanie tradycji bożonarodzeniowych, popularyzowanie utworów o tematyce zimowej, związanej ze Świętami Bożego Narodzenia oraz doskonalenie umiejętności recytatorskich dzieci. Po wysłuchaniu prezentowanych utworów jury – p. Agnieszka Łachacz, i p. Emilia Broniszewska – przyznało: I miejsce: Zofia Cyferkowska kl. 3 i Kaja Okunowska kl. 2. II miejsce: Barbara Jakubowska kl. 1 i Kornelia Szczepański kl.2. III miejsce: Zuzanna Socha klasa 3 i Jakub Sosiński kl. 2. Wyróżnienia otrzymali: Liliana Rabulińska kl.1, Julia Lachowicz kl.2, Gabriela Siupa kl. 3 i Rafał Sosiński kl. 3. Wszystkim uczestnikom konkursu gratulujemy i zapraszamy za rok. Konkurs zorganizowały panie Agnieszka Czechowska i Małgorzata Zielińska przy współpracy pani Magdaleny Maćkowiak.

fotografia przedstawia dzieci czekające na wystąpienie podczas konkursu.
Uczennica klasy pierwszej biorąca udział w konkursie. trzymająca plakat z choinką.
Fotografia przedstawia ucznia klasy drugiej podczas wystąpienia.