Samorząd uczniowski - Szkoła Podstawowa nr 11 im. Floriana Marciniaka w Koninie

Edukacja na odlegóść w SP 11 Zobacz Działania realizowane w szkole Zobacz Wiedza, doświadczenie, radość... Nasz przepis na sukces!
Zdjęcie przedstawia uczniów klasy trzeciej składających życzenia dla nauczycieli i pracowników szkoły.

„Dzieło nauczyciela jest nieskończone. Nigdy nie może stwierdzić, gdzie kończy się jego wpływ” – ta myśl, inspirowana słowami Henry’ego Adamsa przyświecała dzisiejszym szkolnym obchodom Dnia Edukacji Narodowej. Jest to święto wszystkich osób zaangażowanych w proces edukacji: nauczycieli, pracowników administracji, uczniów i ich rodziców, dlatego atmosfera panująca dziś w szkole była prawdziwie uroczysta. Spotkanie …

Kolaż przedstawia uczniów siedzących podczas lekcji wychowania fizycznego.

W dniach 27-29.09.2021r. w Szkole Podstawowej nr 11 w Koninie odbywały się obchody Światowego Dnia Serca. Działania skupione wokół serca podzielone były na III etapy dostosowane do poszczególnego poziomu edukacyjnego i sukcesywnie następowały po sobie dzień po dniu. Wprowadzeniem była gazetka przygotowana przez Samorząd Uczniowski. Z ogromnym zainteresowaniem i ciekawością uczniowie klas I …

Zdjęcie uczniów siedzących w ławkach podczas obrad samorządu uczniowskiego

W dniu 15 września 2021 roku odbyło się pierwsze w tym roku szkolnym spotkanie Samorządu Uczniowskiego.

Podczas zebrania został oficjalnie przedstawiony zarząd SU oraz omówiono propozycję planu pracy na rok szkolny 2021/2022.

Następnie opracowano pomysły kolejnych akcji, jakie będą miały miejsce w bieżącym roku szkolnym.

14 września nasza szkoła uczestniczyła w wycieczce do kina Helios w Koninie. W wyjeździe brali udział uczniowie klas IV-VIII oraz opiekunowie p. Joanna Olejnik, p. Sylwia Kamińska, p. Marlena Bartosik oraz p. Kinga Szczepaniak. To była udana wycieczka. Towarzyszyły jej: radość, dobry humor i wrażenia po obejrzanym filmie pt.: "Czarny Młyn". Emocje związane …

W dniu 9 czerwca 2021r w naszej szkole odbyły się wybory na Przewodniczącego Samorządu Uczniowskiego. Głosy oddawano na 3 godzinie lekcyjnej pod nadzorem Komisji Wyborczej. 

O tytuł Przewodniczącego Samorządu Uczniowskiego starali się następujący kandydaci:
– Filip Dutkiewicz kl. VIb,
– Laura Janiszewska kl. VIb,
– Maria Łechtańska kl. VII,
– Nikola Małecka kl. VII.

" EKO SZKOŁA" TO MY!

https://youtu.be/U5u9_uTRMz8

Drodzy Uczniowie ! Samorząd Uczniowski ogłasza akcję spokojnego, bezstresowego powrotu do szkoły. Cały maj BEZ KARTKÓWEK, BEZ SPRAWDZIANÓW, BEZ PYTANIA I BEZ JEDYNEK!

Konkurs fotograficzny z okazji Międzynarodowego Dnia Lasów został rozstrzygnięty. Dziękujemy wszystkim za udział w konkursie. 
Oto wyniki:

I miejsce- Ramona Moskal

II miejsce- Laura Janiszewska

III miejsce- Kamil Bandowski

Serdeczne gratulacje! Laureatów zapraszamy po odbiór nagród i dyplomów do dyżurki szkolnej od …

Back to top