Samorząd uczniowski | Szkoła Podstawowa nr 11 im. Floriana Marciniaka w Koninie

Edukacja na odlegóść w SP 11 Zobacz Działania realizowane w szkole Zobacz Wiedza, doświadczenie, radość... Nasz przepis na sukces!

W dniu 9 czerwca 2021r w naszej szkole odbyły się wybory na Przewodniczącego Samorządu Uczniowskiego. Głosy oddawano na 3 godzinie lekcyjnej pod nadzorem Komisji Wyborczej.

O tytuł Przewodniczącego Samorządu Uczniowskiego starali się następujący kandydaci:
– Filip Dutkiewicz kl. VIb,
– Laura Janiszewska kl. VIb,
– Maria Łechtańska kl. VII,
– Nikola Małecka kl. VII.

" EKO SZKOŁA" TO MY!

Drodzy Uczniowie ! Samorząd Uczniowski ogłasza akcję spokojnego, bezstresowego powrotu do szkoły. Cały maj BEZ KARTKÓWEK, BEZ SPRAWDZIANÓW, BEZ PYTANIA I BEZ JEDYNEK!

Konkurs fotograficzny z okazji Międzynarodowego Dnia Lasów został rozstrzygnięty. Dziękujemy wszystkim za udział w konkursie.
Oto wyniki:

I miejsce- Ramona Moskal

II miejsce- Laura Janiszewska

III miejsce- Kamil Bandowski

Serdeczne gratulacje! Laureatów zapraszamy po odbiór nagród i dyplomów do dyżurki szkolnej od …

Wiosna z SU

Samorząd Uczniowski zaprasza do włączenia się w akcję pt.: "WIOSNA". Więcej informacji na plakacie.

Tak nasze królowe świętowały DZIEŃ KOBIET razem z Samorządem Uczniowskim!
Na lekcjach wychowania fizycznego to właśnie królowe decydowały jakie ćwiczenia wykonają chłopcy! Nie zabrakło życzeń, wierszy, własnoręcznie wykonanych kartek oraz piosenek.

W tym roku Dzień Kobiet obchodzić zdalnie będą klasy IV-VIII. Hasło tegorocznego święta brzmi: "Z koroną będziesz pod ochroną". Dziewczyny, które w poniedziałek będą miały głowy ozdobione koronami, diademami lub opaskami i oczywiście włączone kamerki, nie będą "odpytywane".

Wspaniałego DNIA KOBIET życzy SU SP 11 ;)