Samorząd uczniowski | Szkoła Podstawowa nr 11 im. Floriana Marciniaka w Koninie

Edukacja na odlegóść w SP 11 Zobacz Działania realizowane w szkole Zobacz Wiedza, doświadczenie, radość... Nasz przepis na sukces!

Konkurs fotograficzny z okazji Międzynarodowego Dnia Lasów został rozstrzygnięty. Dziękujemy wszystkim za udział w konkursie. 
Oto wyniki:

I miejsce- Ramona Moskal

II miejsce- Laura Janiszewska

III miejsce- Kamil Bandowski

Serdeczne gratulacje! Laureatów zapraszamy po odbiór nagród i dyplomów do dyżurki szkolnej od …

Wiosna z SU

Samorząd Uczniowski zaprasza do włączenia się w akcję pt.: "WIOSNA". Więcej informacji na plakacie.

Tak nasze królowe świętowały DZIEŃ KOBIET razem z Samorządem Uczniowskim!
Na lekcjach wychowania fizycznego to właśnie królowe decydowały jakie ćwiczenia wykonają chłopcy! Nie zabrakło życzeń, wierszy, własnoręcznie wykonanych kartek oraz piosenek.

W tym roku Dzień Kobiet obchodzić zdalnie będą klasy IV-VIII. Hasło tegorocznego święta brzmi: "Z koroną będziesz pod ochroną". Dziewczyny, które w poniedziałek będą miały głowy ozdobione koronami, diademami lub opaskami i oczywiście włączone kamerki, nie będą "odpytywane".

Wspaniałego DNIA KOBIET życzy SU SP 11 ;)

W dniu 17.02.2021 Samorząd Uczniowski dołączył do lekcji wychowawczej klasy 6b, gdzie odbyła się niekonwencjonalna lekcja online poezji walentynkowej.

Uczniowie poznali ”świat poezji” przyswajając sobie istotę pojęć takich jak poezja, inspiracja poprzez wysłuchanie wierszy przy ciekawej oprawie muzycznej ukulele, grającej  na instrumencie jednej z uczennic Niny Gajewskiej. Ciekawostką spotkania był udział …

Z ogromną przyjemnością ogłaszamy wyniki Konkursu naEKO-OZDOBĘ BOŻONARODZENIOWĄ. Konkurs adresowany był do uczniów klas I-VIII. Dnia 22 grudnia br. oceniono prace i wyłoniono laureatów. Było to bardzo trudne zadanie, gdyż wszystkie prace są wyjątkowe. Poniżej zamieszczamy listę laureatów:

I miejsce- Sosiński Rafał
II miejsce- Banach Bartosz
III miejsce- Moskal Ramona
Dziękujemy wszystkim uczestnikom …

Back to top