16.01.2023 poniedziałek Zupa pomidorowa z makaronem (woda, kurczak, por, seler, marchew, pietruszka, ziele angielskie, kurkuma, susz natki pietruszki, lubczyk suszony, warzywa suszone, sól, śmietana 12%, mąka pszenna, koncentrat pomidorowy, makaron świderki, budyń waniliowy (mleko, cukier, skrobia ziemniaczana, cukier waniliowy, jajka), owoc.

17.01.2023 wtorek Gulasz wieprzowy (łopatka wieprzowa, cebula, sól, pieprz mielony, majeranek, liść laurowy, ziele angielskie, czosnek, słodka papryka, mąka pszenna), kasza mieszana (kasza jęczmienna, kasza gryczana, woda, sól), ogórek kwaszony, woda z sokiem owocowym, owoc.

18.01.2023 środa Filet z dorsza w cieście naleśnikowym (filet z dorsza, sól, pieprz mielony, mąka pszenna, jajka, woda, zioła prowansalskie, czosnek, olej, kurkuma, susz natki pietruszki, lubczyk suszony, warzywa suszone, przyprawa curry), ziemniaki z koperkiem (ziemniaki, woda, sól, koper, masło), surówka z marchewki (marchew, sól, cukier, olej, cytryna), woda mineralna, owoc.

19.01.2023 czwartek
Podudzie z kurczaka pieczone w sosie własnym (podudzie drobiowe, sól, pieprz mielony, kurkuma, susz natki pietruszki, lubczyk suszony, warzywa suszone, papryka słodka, czosnek, marchew, seler, mąka), ryż mieszany (woda, ryż paraboliczny, ryż brązowy, sól), surówka z kapusty białej i pora (kapusta biała, por, sól, pieprz mielony, cukier, olej), woda z pomarańczą (woda mineralna, pomarańcze), owoc.

20.01.2023 piątekRosół z makaronem i natką pietruszki (woda, kurczak, żeberka wieprzowe, indyk, por, seler, marchew, pietruszka, ziele angielskie, cebula, sól, kurkuma, susz natki pietruszki, lubczyk suszony, warzywa suszone, makaron, natka pietruszki), racuchy z jabłkiem (maślanka, cukier, jajka, mąka pszenna, sól, jabłka), owoc.

23.01.2023 poniedziałekŻurek z ziemniakami i kiełbasą (woda, żur, cebula, pieprz mielony, majeranek, sól, ziele angielskie, susz natki pietruszki, lubczyk suszony, warzywa suszone, kurkuma), kiełbasa (mięso wieprzowe, woda, pieprz, sól, czosnek, majeranek), pieczywo mieszane:(chleb pszenny: mąka pszenna, mąka żytnia, drożdże, sól, woda, gluten pszenny, glukoza, kwas askorbinowy, produkt może zawierać mleko, sezam, soję, chleb razowy: mąka żytnia, mąka żytnia razowa, mąka pszenna, drożdże, sól, woda, słód jęczmienny, produkt może zawierać zboże, gluten, seler, jaja ), kisiel owocowy (woda, owoce mrożone, cukier, mąka ziemniaczana), owoc.

24.01.2023 wtorekKotlet schabowy smażony (schab wieprzowy, jajka, bułka tarta, sól, pieprz mielony, susz natki pietruszki, lubczyk suszony, warzywa suszone, kurkuma, majeranek, cebula, czosnek, mąka pszenna), ziemniaki (woda, sól, ziemniaki), surówka z kapusty białej i natki pietruszki (kapusta biała, natka pietruszki, sól, pieprz mielony, cukier, jogurt naturalny), woda mineralna, owoc.

25.01.2023 środa Filet z dorsza w cieście naleśnikowym (filet z dorsza, sól, pieprz mielony, mąka pszenna, jajka, woda, zioła prowansalskie, czosnek, olej, kurkuma, susz natki pietruszki, lubczyk suszony, warzywa suszone, przyprawa curry), ryż mieszany (ryż paraboliczny, ryż brązowy, woda, sól), sos śmietanowy (woda, śmietana 12%, pieprz mielony, sól, ziele angielskie, kurkuma, susz natki pietruszki, lubczyk suszony, warzywa suszone, cebula, mąka pszenna), surówka z kapusty kwaszonej (kapusta kwaszona, marchew, cebula, pieprz mielony, cukier, olej), woda mineralna z sokiem (woda mineralna, sok), owoc.

26.01.2023 czwartekSpaghetti z sosem pomidorowo-ziołowym i mięsem wieprzowym (mięso wieprzowe, koncentrat pomidorowy, pomidory, oregano, bazylia, zioła prowansalskie, papryka słodka, kurkuma, susz natki pietruszki, lubczyk suszony, warzywa suszone, sól, pieprz mielony, czosnek, marchew, seler, cebula), kompot owocowy (woda, owoce mrożone, cukier), owoc.

27.01.2023 piątek Zupa jarzynowa (woda, kurczak, mieszanka warzywna, ziemniaki, marchew, pietruszka, por, seler, pieprz mielony, sól, ziele angielskie, kurkuma, susz natki pietruszki, lubczyk suszony, warzywa suszone, mąka pszenna, śmietana 12%), pieczywo mieszane:(chleb pszenny: mąka pszenna, mąka żytnia, drożdże, sól, woda, gluten pszenny, glukoza, kwas askorbinowy, produkt może zawierać mleko, sezam, soję, chleb razowy: mąka żytnia, mąka żytnia razowa, mąka pszenna, drożdże, sól, woda, słód jęczmienny, produkt może zawierać zboże, gluten, seler, jaja ), tosty z żółtym serem (chleb tostowy, masło, żółty ser, ketchup łagodny), owoc.

Ogłoszenia

Od 01 stycznia 2023r. stawka za herbatę będzie wynosić 4,00 zł. na miesiąc za jednego ucznia.
Rodziców uczniów korzystających z obiadów szkolnych prosimy o pobieranie (w sekretariacie, świetlicy szkolnej, na stronie internetowej szkoły) i wypełnianie umów żywieniowych na 2023 r.
Obiady rozpoczynają się od 02.01.2023 r. i będą trwały do 21.06.2023 r. OD STYCZNIA 2023 r. STAWKA ZA OBIAD WYNOSI 4,50 zł.
*nie dotyczy uczniów refundowanych przez MOPR Konin i MGOPS Ślesin

Wpłaty za obiady za m-c styczeń 2023r. będą przyjmowane w dniu:

13 i 16.01.2023 r.

Kasa czynna w dniu :