DYREKTOR SZKOŁY
mgr Łechtańska Małgorzata
NAUCZYCIELE EDUKACJI WCZESNOSZKOLNEJ
mgr Gostyńska Mariola
mgr Maćkowiak Magdalena
mgr Sylwia Kamińska
mgr Sylwia Malina -Rusin w zastępstwie za Joannę Olejnik
NAUCZYCIELE JĘZYKA POLSKIEGO
mgr Łachacz Agnieszka
mgr Radke Małgorzata
NAUCZYCIELE JĘZYKA ANGIELSKIEGO
mgr Kubsik Ewa
mgr Łachacz Agnieszka
NAUCZYCIEL JĘZYKA NIEMIECKIEGO
mgr Tamulski Marek
NAUCZYCIELE MATEMATYKI
mgr Łechtańska Małgorzata
mgr Magdalena Cyferkowska w zastępstwie za mgr Pawlak Kinga
NAUCZYCIELE HISTORII
mgr Czechowska Agnieszka
mgr Łachacz Agnieszka
NAUCZYCIEL BIOLOGII
dr Fedorowicz Marzena
NAUCZYCIEL GEOGRAFII
mgr Bartosik Marlena
NAUCZYCIEL PRZYRODY
mgr Bartosik Marlena
NAUCZYCIEL CHEMII
mgr Płóciennik Ewelina
NAUCZYCIEL FIZYKI
mgr Rosiak Krzysztof
NAUCZYCIEL RELIGII
mgr Czechowska Agnieszka
NAUCZYCIEL WYCHOWANIA FIZYCZNEGO
mgr Rachubiński Dariusz
NAUCZYCIEL PLASTYKI, MUZYKI
mgr Brzeziński Tomasz
NAUCZYCIELE INFORMATYKI
mgr Kaczorowska Małgorzata
mgr Katarzyna Maciejewska w zastępstwie za mgr Pawlak Kinga
mgr Rosiak Krzysztof
NAUCZYCIEL BIBLIOTEKI SZKOLNEJ
mgr Bartosik Marlena
NAUCZYCIELE WSPOMAGAJĄCY PROCES NAUCZANIA
mgr Maciejewska Katarzyna
mgr Broniszewska Emilia
mgr Joanna Lewandowska w zastępstwie za mgr Cyferkowska Magdalena
mgr Marciniak Anna
mgr Dominika Krawczyk
NAUCZYCIEL ZAJĘĆ REWALIDACYJNYCH
mgr Maciejewska Katarzyna
mgr Bartosik Marlena
mgr Cyferkowska Magdalena
mgr Broniszewska Emilia
mgr Joanna Lewandowska
NAUCZYCIELE ZAJĘĆ KOREKCYJNO-KOMPENSACYJNYCH
mgr Kaczorowska Małgorzata
LOGOPEDA
mgr Kamińska Sylwia
PEDAGOG SZKOLNY
mgr Kaczorowska Małgorzata
PEDAGOG SPECJALNY
mgr Broniszewska Emilia
PSYCHOLOG SZKOLNY
mgr Robert Hołysz
WIEDZA O SPOŁECZEŃSTWIE
mgr Łachacz Agnieszka
DORADZTWO ZAWODOWE
mgr Kaczorowska Małgorzata
dr Fedorowicz Marzena
EDUKACJA DLA BEZPIECZEŃSTWA
dr Fedorowicz Marzena
NAUCZYCIELE ŚWIETLICY SZKOLNEJ
mgr Płóciennik Ewelina
mgr Paulina Poterała
mgr Gostyńska Mariola
mgr Radke Małgorzata
mgr Czechowska Agnieszka
mgr Anna Marciniak wspierający w ramach Dostępna Szkoła