jesienne spotkania z prozą. Czwórka uczniów stoi na scenie przy napisie

Jesteśmy dumni ze zdobytych nagród w II etapie konkursu recytatorskiego „Jesienne Spotkania z Prozą”. Zosia Cyferkowska oczarowała jury wykonaniem fragmentu książki Doroty Suwalskiej „Znowu kręcisz, Zuźka”, zajmując I miejsce. Równie wysokie- II miejsce- wywalczyła Zosia Posacka, prezentując utwór Fanny Joly „Pralinka”. Kolejne miejsca zajęli Borys Rudyj ( V m.) i Karina Dutkiewicz(VI m.). Wyniki obu część konkursu ( poezja i proza) pozwoliły wyłonić najlepszych recytatorów. Wśród nich znalazło się troje z naszej szkoły: Zofia Cyferkowska- klasa IV, Zofia Posacka- klasa V i Borys Rudyj- klasa VI. Wszystkim młodym recytatorom serdecznie gratulujemy!. Więcej zdjęć pod linkiemhttp://www.facebook.com/permalink.php?story_fbid=pfbid0i6E6dyXFFW2M44HdEQvYDsgJW1CaYLSfwUH4Kg9jikGjvJH1Q8xwSNGT81JUiz5Al&id=100075852175467