{phocagallery view=category|categoryid=534|imageid=6987|float=left|pluginlink=1}”Pożegnania nadszedł czas” takimi słowami pożegnali nas uczniowie klas szóstych, którzy 26 czerwca 2014r. przygotowali akademię z okazji ukończenia Szkoły Podstawowej. Tego dnia Dyrektor szkoły nagrodziła najlepszych absolwentów nagrodami książkowymi i dyplomami. Wzorowym absolwentem szkoły,  został Maciej Matela. Nagrodzeni zostali także Rodzice absolwentów, którzy otrzymali podziękowania za pracę na rzecz klasy i szkoły.  Gratulujemy wszystkim absolwentom życząc powodzenia w Gimnazjum.

                                                  Opracowanie: Joanna Kucal zdj. Mirella Tomczak

 {phocagallery view=category|categoryid=533|imageid=6973|float=left|pluginlink=1}27 czerwca 2014r. o godzinie 9:00 w naszej szkole odbył się uroczysty apel kończący rok szkolny 2013/2014. Dyrektor szkoły podziękowała wszystkim uczniom za wysiłek i wkład pracy, jaki włożyli w całym roku szkolnym życząc jednocześnie udanych i bezpiecznych wakacji. Doceniono również sukcesy sportowe, recytatorskie i matematyczne. Podziękowania  z rąk Dyrektora oraz wychowawców trafiły również do rodziców za zaangażowanie na rzecz klasy i szkoły. Serdecznie dziękujemy wszystkim rodzicom, bez których szkoła nie byłaby na tak wysokim poziomie. Nagrody książkowe otrzymali uczniowie klas I-V za bardzo dobre wyniki w nauce i wzorowe zachowanie. Wszystkim uczniom gratulujemy tak wysokich wyników i do zobaczenia we wrześniu.

                                                     Opr. Marlena Bartosik, zdj. Mirella Tomczak