Dziewczynki na tle napisu dzisiaj w Betlejem stoją w białych sukniach i śpiewają kolędę

?♥️JASEŁKA 2023!♥️?W magiczny nastrój świąt Bożego Narodzenia wprowadziły nas dziś szkolne jasełka. Na wstępie uroczystości wszystkich przybyłych powitała Pani Dyrektor. Po niej głos zabrał Zastępca Prezydenta Konina – pan Witold Nowak, który złożył zebranym świąteczne życzenia. Następnie przyszła kolej na występy młodych artystów z klas: I a, I,b, II, III, IV oraz VIII, którzy śpiewam, tańcem i recytacją głosili radość z Dobrej Nowiny. Urokliwym tłem dla ich występów był emitowany na ekranie świąteczny teledysk z udziałem uczniów oraz żywa stajenka z owieczkami. To był piękny, pełen wzruszeń wieczór! Dziękujemy wszystkim, którzy dziś z nami w nim uczestniczyli, raz jeszcze życząc cudownych Świąt. Uroczystość przygotowały: Agnieszka Czechowska, Emilia Broniszewska, Magdalena Maćkowiak, Anna Marciniak, Magdalena Cyferkowska, Marlena Bartosik.

Galeria pod linkiem https://www.facebook.com/permalink.php?story_fbid=pfbid0GpDSYEhbMRijj2zzDFknUp4F7cjq8J3brqnF11v6edyncQ61mfUJCKR3WnQBbBCNl&id=100075852175467