Kolaż przedstawia uczniów klasy trzeciej układające puzzle w kształcie serca z cytatami.

29 i 30 września obchodziliśmy w naszej szkole Światowy Dzień Serca. Na korytarzu szkolnym pojawiła się gazetka tematyczna prezentująca informacje o najważniejszym narządzie naszego ciała. Podczas zajęć świetlicowych uczniowie wykonali przepiękne serca za pomocą długopisów 3D. Młodsi uczniowie poprzez zabawę uczyli się o sposobach dbania o serce. Natomiast młodzież na lekcjach wychowania fizycznego zapoznała się z budową serca oraz funkcjami jakie pełni w naszym organizmie. Poznali zasady, które należy przestrzegać aby mieć zdrowe serce. Poprzez ćwiczenia oddechowe uczyli się korzystania z pełnego zrównoważonego oddechu.

Kolaż przedstawia cztery zdjęcia prezentujące uczniów podczas wychowania fizycznego oglądających prezentację o sercu.
Kolaż przedstawia prace uczniów długopisem 3D czerwone serca.