{phocagallery view=category|categoryid=521|imageid=6742|float=left|pluginlink=1}W sobotę 24 maja odbył sie IV Rodzinny Rajd Rowerowy pod hasłem „Rusz się bo zardzewiejesz”. Przed budynkiem szkoły o godzinie 10.00 spotkało się około 80 miłośników rowerowych przygód. Uczniowie, rodzice, oraz zaprzyjaźnieni rowerzyści ze „Sport Club Konin. Nasza trasa prowadziła spokojną, urokliwą i bezpieczną drogą do przystani żeglarskiej w Gosławicach. Wspólne ognisko, pieczenia kiełbasek i zabawa niesamowicie zintegrowało miłośników roweru. Największą atrakcją dla dzieci było losowanie atrakcyjnych nagród. Na pochwałę zasługują uczniowie klasy I którzy świetnie dawali sobie radę na rowerze. Brawa dla: Majki Budzińskiej, Amelki Śniegowskiej, Dominika Kuczaj, Artura Staszaka, Liwi Salzman oraz najmłodszego ucznia naszej szkoły Igora Sapalskiego. Brawa również dla rodziców którzy aktywnie spędzają czas z dziećmi. Dziękuję wszystkim, którzy już „zarazili” się TURYSTYKĄ ROWEROWĄ”.
Zdrowo- rowerowo: Joanna Kucal