„Święto dziś jabłuszka mamy, tak więc wszystkich zapraszamy

Na konkursy i zawody, na zagadki i podchody

Niech zjednoczą się rodziny i niech mają dziarskie miny

Uśmiech humor i zabawa to jest najważniejsza sprawa”

{phocagallery view=category|categoryid=424|imageid=5529|float=left|pluginlink=1}„Aktywność fizyczna, ruch i zabawa„– pod takim hasłem już po raz trzeci bawili się uczniowie, rodzice i nauczyciele naszej szkoły na Rodzinny Pikniku Jesiennym. Dzieci zabawiał Dyzio i Myzio, rodzice przygotowali pyszne ciasta i sałatki z jabłek. Było wile konkursów sportowych i sprawnościowych. Nasze talenty Ada Gabryś i Michał Kąkolewski wykonali balet do utworu „Laleczka z saskiej porcelany” a szkolna grupa aerobiku zatańczyła do piosenki „11 jest the best”. Naszą imprezę uświetnił występ uczestnika 4 edycji programu „Got ToDance” Bartka Dopytalskiego oraz Wicemistrzów Wielkopolski w Aerobiku Grupowym z I LO w Koninie. Rok szkolny 2013/2014 to rok ruchu w szkole, dodatkowo trwał ogólnopolski tydzień ruchu dlatego nie mogło zabraknąć wspólnych ćwiczeń i szaleństwa ZUMBY. Wszyscy świetnie się bawili, dopisała pogoda i nikt nie chciał wracać do domu.

„Już konkurencje są zakończone, punkty przyznane, nagrody też

Nasze jabłuszka już upieczone, można je teraz ze smakiem zjeść”

Oglądaj nas na www.konin.pl

Joanna Kucal