{phocagallery view=category|categoryid=560|imageid=7326|float=left|pluginlink=1}Nauczyciele i pracownicy szkoły na czerwonym dywanie 🙂

 

15 października, w naszej szkole, odbył się uroczysty apel z okazji Dnia Edukacji Narodowej zorganizowany przez Samorząd Uczniowski. Podczas części oficjalnej głos zabrała Pani Dyrektor Dorota Silska, która wręczyła nauczycielom i pracownikom szkoły nagrody dyrektora. Nagrodzone osoby to: p. Mirosława Gabryszak, p. Magdalena Maćkowiak, p. Mariola Gostyńska, p. Agnieszka Czechowska, p. Alfreda Lisowska, p. Wioletta Płocharska, p. Ilona Nowacka oraz p. Barbara Jończyk.

Było to niezwykłe wydarzenie, gdyż po raz pierwszy uczniowie wręczyli swoim nauczycielom i pracownikom szkoły wyjątkowe nagrody – Oscary Nauczycielskie.Podczas niezwykłej gali, którą poprowadzili uczniowie klasy VI – Basia Kraczyńska, Krystian Majkowski i Marek Wojtasik honorowego Oscara POMYSŁOWY DYREKTOR otrzymała Pani Dyrektor Dorota Silska. Nagrodzeni w pozostałych kategoriach to:

  • „MIKROFON ROKU” – p. Krzysztof Pawliński
  • „ZABAWNY NAUCZYCIEL” – p. Marlena Bartosik
  • „BRATNIA DUSZA” – p. Mariola Gostyńska
  • „KREATYWNY NAUCZYCIEL” – p. Małgorzata Radke
  • „GORĄCY UŚMIECH” – p. Ewa Kubsik
  • „ZŁOTA RĄCZKA” – p. Bogdan Jaronik
  • „CYFERKA/ LITERKA ROKU” – p. Marlena Woźniak

Zapraszamy do galerii!

              Opracowanie i zdjęcia: Ewa Kubsik