Szkoła Podstawowa nr 11 im. Floriana Marciniaka w Koninie

Edukacja na odlegóść w SP 11 Zobacz Działania realizowane w szkole Zobacz Wiedza, doświadczenie, radość... Nasz przepis na sukces!
Terminarz spotkań i konsultacji z rodzicami w roku szkolnym 2020/21
Zostań uczniem naszej szkoły.
Informacje dla osób niepełnosprawnych.

Klikając poniższy link zostaniesz przekierowany na stronę Librus Synergia. Każdy uczeń oraz opiekun posiada login i hasło. Użyj otrzymany login ze szkoły i sprawdź szczegółowy plan lekcji.

16.05.2022 poniedziałekZupa ogórkowa (woda, kurczak, ogórek kwaszony, ziemniaki, marchew, pietruszka, por, seler, pieprz mielony, sól, ziele angielskie, kurkuma, susz natki pietruszki, lubczyk suszony, warzywa suszone, śmietana 12%, mąka pszenna), pieczywo mieszane:(chleb pszenny: mąka pszenna, mąka żytnia, drożdże, sól, woda, gluten pszenny, glukoza, kwas askorbinowy, produkt może zawierać mleko, sezam, soję, chleb razowy: mąka żytnia, mąka żytnia razowa, mąka pszenna, drożdże, sól, woda, słód jęczmienny, produkt może zawierać zboże, gluten, seler, jaja ), kasza manna z sosem truskawkowym (kasza manna, mleko, cukier, truskawki), owoc.
17.05.2022 wtorekPotrawka z kurczaka (filet drobiowy, pieprz mielony, sól, cebula, olej, mąka pszenna, marchew, pietruszka, seler, papryka mielona słodka), ryż mieszany (woda, ryż paraboliczny, ryż brązowy, sól), surówka z marchewki i pomarańczy (marchew, pomarańcze, sok z cytryny, cukier, syrop pomarańczowy), woda mineralna, owoc.
18.05.2022 środa Twarożek ze szczypiorkiem i rzodkiewką (twaróg półtłusty, śmietana 12%, sól, pieprz mielony, szczypiorek, rzodkiewka), ziemniaki (ziemniaki, woda, sól ), kompot owocowy (woda, owoce mrożone, cukier ), owoc.

19.05.2022 czwartek
Gulasz wieprzowy (łopatka wieprzowa, cebula, sól, pieprz mielony, majeranek, liść laurowy, ziele angielskie, mąka pszenna), kasza mieszana (kasza jęczmienna, kasza gryczana, woda, sól), ogórek kwaszony, woda mineralna z sokiem owocowym (woda mineralna, sok owocowy), owoc.

20.05.2022 piątekZupa pomidorowa z makaronem (woda, kurczak, por, seler, marchew, pietruszka, ziele angielskie, kurkuma, susz natki pietruszki, lubczyk suszony, warzywa suszone, sól, śmietana 12%, mąka pszenna, koncentrat pomidorowy, makaron falbanki), rogaliki z powidłami (mąka pszenna, śmietana kwaśna, mleko, masło, jajka, cukier, drożdże, powidła), owoc.

23.05.2022 poniedziałek
Kapuśniak (woda, kurczak, żeberka wieprzowe, ziemniaki, kapusta kwaszona, por, seler, marchew, pietruszka, ziele angielskie, kurkuma, susz natki pietruszki, lubczyk suszony, warzywa suszone, sól), pieczywo mieszane:(chleb pszenny: mąka pszenna, mąka żytnia, drożdże, sól, woda, gluten pszenny, glukoza, kwas askorbinowy, produkt może zawierać mleko, sezam, soję, chleb razowy: mąka żytnia, mąka żytnia razowa, mąka pszenna, drożdże, sól, woda, słód jęczmienny, produkt może zawierać zboże, gluten, seler, jaja), lody (odtłuszczone mleko, śmietanka 20%, cukier, masło, syrop glukozowy, odtłuszczone mleko w proszku, naturalny aromat waniliowy), owoc

24.05.2022 wtorekEgzamin ósmoklasisty

25.05.2022 środa

26.05.2022 czwartekEgzamin ósmoklasisty

27.05.2022 piątek Barszcz czerwony z makaronem (woda, kurczak, żeberka wieprzowe, por, seler, marchew, pietruszka, ziele angielskie, liść laurowy, cebula, sól, kurkuma, susz natki pietruszki, lubczyk suszony, warzywa suszone, makaron świderki, śmietana 12%), jabłko zapiekane pod kruszonką (jabłka, masło, mąka pszenna, cukier), owoc.

30.05.2022 poniedziałekZupa wiosenna (woda, kurczak, por, seler, marchew, pietruszka, kapusta, ziemniaki, cukinia, kalarepa, groszek zielony, ziele angielskie, liść laurowy, cebula, sól, kurkuma, susz natki pietruszki, lubczyk suszony, warzywa suszone), budyń waniliowy z sosem malinowym (mleko, cukier, skrobia ziemniaczana, cukier waniliowy, jajka, maliny), owoc.
31.05.2022 wtorekKotlet mielony (mięso mielone z łopatki wieprzowej, jaja, bułka tarta, cebula, majeranek, sól, pieprz mielony), ziemniaki z koperkiem (ziemniaki, koper, woda, sól), mizeria (ogórek zielony, śmietana mizeria, sól, pieprz mielony, cukier), woda mineralna z sokiem owocowym (woda mineralna, sok owocowy), owoc.

Wpłaty za obiady za m-c maj 2022r. będą przyjmowane w dniu:

11.05.2022 r.

Kasa czynna w dniu :

W najbliższym czasie nie są zaplanowane żadne wydarzenia.