Podstawa programowa

Uczymy, powtarzamy, pomagamy !!!!

Na platformie Microsoft Teams

poniedziałek – piątek wg planu godz. 8:00 – 12:45.
Plan lekcji patrz – zakładka Plan lekcji.

 

 

Kreatywność

Inspirujemy, zaciekawiamy, wspieramy, motywujemy. 

Uczymy przedsiębiorczości, odpowiedzialności i wzmacniamy poczucie wartości. Wszystkie Nasze działania podczas nauki zdalnej uzupełniamy w zakładce Aktualności. Zapraszamy do artykułów. 

 

 

 

Telefony zaufania

UCZYCIE SIĘ NA ODLEGŁOŚĆ, ALE ZAWSZE MOŻECIE LICZYĆ NA NASZĄ POMOC I WSPARCIE!

Jesteśmy z Tobą – zadzwoń, jeśli czujesz się samotny, smutny, zagubiony, pokrzywdzony!

Drodzy Uczniowie SP11!

W ostatnim czasie wielu z Was może przeżywać szereg emocji związanych z sytuacją pandemii i przebywania w domu. Możecie czuć się zaniepokojeni, przytłoczeni brakiem kontaktu z rówieśnikami, zmianą stylu życia, izolacją. Czasami rozmowa o tym, co nam doskwiera, pokazanie i nazywanie swoich emocji, pomaga znaleźć sposoby, by lepiej się poczuć i radzić sobie w sytuacji, w której się znaleźliście. Nie jesteście sami. Macie możliwość skontaktowania się z pedagogiem szkolnym telefonicznie lub przez aplikację TEAMS lub też za pomocą e-dziennika. Możecie również skorzystać z poniższych numerów: