Witamy wszystkich Uczniów i Rodziców w nowym roku szkolnym 2012/2013. Wszystkim uczniom życzymy sukcesów w nauce oraz prawdziwej radości ze zdobywania wiedzy. Życzymy Wam z całego serca, aby fascynująca przygoda odkrywania wiedzy i mądrości była dla Was źródłem nieustającej satysfakcji. Niech nie zabraknie Wam sił do realizacji pasji i pogłębiania zainteresowań. Stawiajcie sobie ambitne cele i wytrwale dążcie do ich realizacji. Wierzymy, że stać Was na wiele!. Wszystkim Rodzicom życzymy, aby rok szkolny 2012/2013 niósł wiele satysfakcji i sukcesów.

Dyrektor i Nauczyciele
                                                     Szkoły Podstawowej nr 11 w Koninie