ACT IT UP!

Mini play “THE PERFECT PIZZA” w wykonaniu uczniów klas V

W maju 2012r. uczniowie klas piątych wzięli udział w niecodziennym konkursie zorganizowanym przez wydawnictwo Macmillan. W ciągu trzech tygodni należało przygotować inscenizację jednego z dwóch proponowanych scenariuszy, wykonać scenografię i nagrać film. Mimo krótkiego czasu udało się nagrać film, do którego obejrzenia serdecznie zapraszamy. Uczniowie grający w przedstawieniu ”The perfect pizza”  to: narrator – Marcin Brzeziński, Chef – Rafał Marciniak, Waiter – Kamil Śmietański, Customers: Wiktoria Chrisochojdis, Michalina Nowak, Jakub Dorosiński, Kasia Ziółkowska, Ola Rybarczyk, Filip Kazimierczak, Magda Poniewozik, Natalia Chojnacka. Film możecie obejrzeć pod załączonym linkiem: 

youtobe_resize http://www.youtube.com/watch?v=WwgT8D88uXs

                                                                                                           oprac. Ewa Kubsik