flaga Ukrainy niebiesko żółta z napisem pomoc dla Ukrainy

????SP 11 ogłasza zbiórkę dla potrzebujących z Ukrainy! ??????Od najbliższego poniedziałku (tj. 28 lutego) uruchamiamy zbiórkę żywności i artykułów pierwszej potrzeby dla uchodźców z Ukrainy. Zbieramy: –środki pielęgnacyjne i higieniczne, środki myjące do ciała, pasty do zębów, szczoteczki do zębów, chusteczki nawilżone, podpaski, pieluchy dziecięce, ręczniki papierowe, ręczniki z mikrofibry, zestaw wielorazowych naczyń kuchennych, środki antyseptyczne/spirytus, maseczki;– żywność: woda (zgrzewki), mleko modyfikowane, produkty żywnościowe nadające się do szybkiego przygotowania, żywność o długim okresie przydatności do spożycia, żywność puszkowana, batony energetyczne, suszone owoce, orzechy, makarony, płatki, i płatki błyskawiczne, – baterie, świece;– zestawy medyczne; Dary prosimy zostawiać w kartonach przy wejściu do szkoły. Prosimy, w miarę możliwości, o wsparcie i przyłączenie się do akcji.??