{phocagallery view=category|categoryid=119|imageid=1552|float=left|pluginlink=1}Dzieciom naszej szkoły nie jest obcy los kochanych psiaków ze schroniska w Koninie. Dlatego bardzo zaangażowały się w zbiórkę karmy. Wygrały nasze maluchy z klasy II, zebrały najwięcej karmy z całej szkoły bo aż 60 kilogramów.  II miejsce zajęła klasa IV. Nagrodą był wyjazd na piknik organizowany przez Stowarzyszenie Aktywności Lokalnej „Młodzi Aktywni”.

Były to również obchody Światowego dnia uśmiechu i Święto Pieczonego Ziemniaka. Na pikniku można było adoptować psy co uczynił Hubert Bobrowski. Piłkarska drużyna szkolna rozegrała mecz towarzyski z uczniami Szkoły Podstawowej nr 9. Wszyscy świetnie się bawili, wszystkim dopisywały humory a brzuszki naszych pupili były pełne. Dziękujemy Pani Marioli Gostyńskiej i Pani Joannie Kucal za włączenie się w działania Stowarzyszenia licząc jednocześnie na dalszą współpracę.

{phocagallery view=category|categoryid=119|imageid=1570}