{phocagallery view=category|categoryid=286|imageid=3861|float=left|pluginlink=1}III MIEJSCE W MISTRZOSTWACH MIASTA KONINA W PALANCIE CHŁOPCÓW

18 i 19 czerwca nasza  szkoła była organizatorem Mistrzostw miasta Konina w Palancie dziewcząt i chłopców. W poniedziałek na stadionie stawiło się 7 drużyn dziewcząt ze szkół podstawowych. Zespoły podzielone zostały na dwie grupy. Do finału awansowały drużyny ze szkół nr 3, 5, 9 i 15. Finałowe rozgrywki zakończyły się wygraną Szkoły Podstawowej nr 9. Drugie miejsce zajęły uczennice ze Szkoły Podstawowej nr 15 a trzecie ze Szkoły Podstawowej nr 3. Naszym uczennicom w tym roku nie udało się awansować do finału.

We wtorek odbyły się rozgrywki chłopców. Do udziału w zawodach zgłosiło się 9 drużyn. Zespoły podzielone zostały na trzy grupy i walczyły o wejście do finału. Problemu z awansem nie mieli nasi chłopcy, którzy pokonali Szkołę Podstawową nr 9 wynikiem 34: 4 oraz Szkołę Podstawową nr 15 -30:10. W finale ulegli tylko konińskiej trójce i ósemce. Gratulujemy III miejsca i życzymy dalszych sukcesów.

Opracowanie:

Joanna Kucal

Zdjęcia:

Joanna Kucal