„Żal że się za mało kochało
że się myślało o sobie
że się już nie zdążyło
że było za późno.”
            ks. Jan Twardowski

Listopad to wyjątkowy czas, czas poświęcony przede wszystkim na zastanowienie, głęboką refleksję nad samym sobą, nad swoim życiem, planami, marzeniami. Tradycją naszej szkoły stały się już coroczne Zaduszki Poetyckie, organizowane dla lokalnej społeczności w kościele parafialnym. W dniu 3 listopada uczniowie naszej szkoły wraz z jej absolwentką, Marią Radke, zaprezentowali przed zgromadzonymi montaż słowno- muzyczny, podejmujący tematykę ludzkiego przemijania. Piękne melodie i refleksyjne utwory polskich poetów w wykonaniu młodych artystówwprowadziły obecnych w zadumę i skupienie.Gościom serdecznie dziękujemy za obecność i ciepłe przyjęcie, młodym artystom gratulujemy pięknego występu.

zaduszki1

zaduszki2