{phocagallery view=category|categoryid=985|imageid=12839|float=left|pluginlink=1}19 czerwca 2019 roku przygoda ze szkołą w roku szkolnym 2018/2019 dobiegła końca. Nadszedł najbardziej wyczekiwany dzień roku szkolnego. Jednak nim uczniowie otrzymali świadectwa, wzięli udział we Mszy Świętej w kościele parafialnym. Następnie w szkole Pani Dyrektor Małgorzata Łechtańska pogratulowała wszystkim uczniom wyników w nauce. Na ręce przedstawicieli Rady Rodziców złożyła podziękowania za całoroczną współpracę. Pani dyrektor wraz z nauczycielami wręczyła świadectwa oraz nagrody uczniom, którzy ukończyli szkołę z wyróżnieniem. Ich rodzice otrzymali listy gratulacyjne. Pani Małgorzata Hofmann nagrodziła uczniów, którzy wyróżnili się w bibliotecznym konkursie Czytelnik Roku 2018/2019. Na koniec Pani Dyrektor złożyła wszystkim życzenia wspaniałego i bezpiecznego odpoczynku. Następnie uczniowie udali się do klas, gdzie wychowawcy wręczyli świadectwa pozostałym uczniom. Serdecznie dziękujemy za Państwa obecność podczas tak ważnej dla społeczności szkolnej uroczystości. Rok szkolny 2018/2019 zamykamy z pełnym przekonaniem, że uczniowie naszej szkoły są wyjątkowi. Ich sukcesy są tego dowodem! Wszyscy uczniowie i nauczyciele – wykonali „kawał dobrej roboty”. TERAZ KONIEC!!! CZAS NA WAKACJE!. Do zobaczenia we wrześniu.