{phocagallery view=category|categoryid=943|imageid=12249|float=left|pluginlink=1}22 czerwca 2018 roku przygoda ze szkołą w roku szkolnym 2017/2018 dobiegła końca. Nadszedł najbardziej wyczekiwany dzień roku szkolnego. Jednak nim uczniowie otrzymali świadectwa, wzięli udział we Mszy Świętej w kościele parafialnym. Następnie w szkole Pani Dyrektor Małgorzata Łechtańska pogratulowała wszystkim uczniom wyników w nauce. Na ręce przedstawicieli Rady Rodziców złożyła podziękowania za całoroczną współpracę. Pani dyrektor wraz z nauczycielami wręczyła świadectwa oraz nagrody uczniom, którzy ukończyli szkołę z wyróżnieniem. Ich rodzice otrzymali listy gratulacyjne. Pani Małgorzata Hofmann nagrodziła uczniów, którzy wyróżnili się w bibliotecznym konkursie Czytelnik Roku 2017/2018. Podczas uroczystości pożegnaliśmy także wieloletniego nauczyciela Panią Mirosławę Gabryszak, która w tym roku odchodzi na zasłużoną emeryturę, życząc jej zdrowia i samych wspaniałych dni. Na koniec Pani Dyrektor złożyła wszystkim życzenia wspaniałego i bezpiecznego odpoczynku. Następnie uczniowie udali się do klas, gdzie wychowawcy wręczyli świadectwa pozostałym uczniom. Serdecznie dziękujemy za Państwa obecność podczas tak ważnej dla społeczności szkolnej uroczystości. Rok szkolny 2017/20178 zamykamy z pełnym przekonaniem, że uczniowie naszej szkoły są wyjątkowi. Ich sukcesy są tego dowodem! Wszyscy uczniowie i nauczyciele – wykonali „kawał dobrej roboty”. TERAZ KONIEC!!! CZAS NA WAKACJE!. Do zobaczenia we wrześniu.