Oficjalnie 23 czerwca przygoda ze szkołą w roku szkolnym 2016/2017 dobiegła końca. Nadszedł najbardziej wyczekiwany dzień roku szkolnego. Jednak nim uczniowie otrzymali świadectwa, wzięli udział we Mszy Świętej w kościele. Następnie w szkole Pani Dyrektor dokonała podsumowania roku szkolnego. Dowiedzieliśmy się, jak poszczególne klasy wypadły w nauce, którzy uczniowie z poszczególnych klas okazali się najlepsi i otrzymali świadectwa z paskiem oraz którzy otrzymali nagrody finansowe za naukę.Na ręce przedstawicieli Rady Rodziców złożyła podziękowania za całoroczną współpracę. Pani dyrektor wraz z nauczycielami wręczyła świadectwa oraz nagrody uczniom, którzy ukończyli szkołę z wyróżnieniem. Ich rodzice otrzymali listy gratulacyjne. Pani Małgorzata Hofmann nagrodziła uczniów, którzy wyróżnili się w bibliotecznym konkursie Czytelnik Roku 2016/2017. Podczas uroczystości uczennice z klas 4-6 oraz uczniowie klasy 2b wprowadzili zebranych w letni nastrój piosenkami o nadchodzących wakacjach. Na koniec Pani Dyrektor złożyła wszystkim życzenia wspaniałego i bezpiecznego odpoczynku. Następnie uczniowie udali się do klas, gdzie wychowawcy wręczyli świadectwa pozostałym uczniom. Zakończenie roku uświetnili swoją obecnością: dyrektor Przedszkola nr 14 im. Krasnala Hałabały p. Maria Sława Królikowska oraz licznie przybyli rodzice i dziadkowie naszych uczniów. Serdecznie dziękujemy za Państwa obecność podczas tak ważnej dla społeczności szkolnej uroczystości. Rok szkolny 2016/2017 zamykamy z pełnym przekonaniem, że uczniowie naszej szkoły są wyjątkowi. Ich sukcesy są tego dowodem! Wszyscy uczniowie i nauczyciele – wykonali „kawał dobrej roboty”. TERAZ KONIEC, LABA!!! CZAS NA WAKACJE!

Zdjęcie użytkownika Szkoła Podstawowa nr 11 w Koninie.