{phocagallery view=category|categoryid=707|imageid=9228|float=left|pluginlink=1}Zakończyliśmy kolejny rok szkolny, pożegnaliśmy absolwentów. Podsumowując miniony rok szkolny Pani Dyrektor podziękowała nauczycielom, rodzicom, pracownikom szkoły oraz uczniom, za czas wytężonej pracy, wysiłku życząc wielu sukcesów i radości. Osiągnięcia naszych uczniów najlepiej świadczą o tym, że był to czas dobrze wykorzystany. Następnie zostały wręczone świadectwa i nagrody za bardzo dobre wyniki w nauce oraz podziękowania dla rodziców, którzy w ciągu roku poświecili swój czas na rzecz naszej szkoły. Na zakończenie Pani Dyrektor życzyła wszystkim miłego i bezpiecznego wakacyjnego wypoczynku. Po wspólnej akademii nauczyciele zaprosili uczniów do klas na rozdanie świadectw. Gratulujemy wszystkim!
Do zobaczenia we wrześniu…

Opr. M. Maćkowiak, zdj. E. Kubsik

dziękujemy za wspólną pracę