{phocagallery view=category|categoryid=291|imageid=3934|float=left|pluginlink=1}29 czerwca o godzinie 9:00 w naszej szkole odbył się uroczysty apel kończący rok szkolny 2011/2012. Dyrektor szkoły podziękowała wszystkim uczniom za wysiłek i wkład pracy, jaki włożyli w całym roku szkolnym życząc jednocześnie udanych i bezpiecznych wakacji. Podziękowania  z rąk Dyrektora oraz wychowawców trafiły również do rodziców za zaangażowanie na rzecz klasy i szkoły. Serdecznie dziękujemy wszystkim rodzicom, bez których szkoła nie byłaby na tak wysokim poziomie. Nagrody książkowe otzrymali uczniowie klas I-V za bardzo dobre wyniki w nauce i wzorowe zachowanie. Nagrody otrzymali także: Dawi Zakręta za zajwiększe zaangażowanie się z projekt „SZKOŁAFON”, który zebrał największą ilość telefonów komórkowych. Aleksandra Borowiak, Michalina Nowak i Maria Rado nagroda  za wokalne reprezentowanie szkoły na uroczystościach. Wszystkim uczniom gratulujemy tak wysokich wyników i życzymy udanych i bezpiecznych WAKACJI. Smile

Opr. i zdj. Marlena Bartosik