{phocagallery view=category|categoryid=572|imageid=7540|float=left|pluginlink=1}Uczniowie klasy trzeciej skorzystali z zaproszenia p. Małgorzaty Hofmann kierownika MBP filia „Jedenastka” do wzięcia udziału w warsztatach tworzenia zakładek do książek w konkursie „Zakładka z przeszłości. Historia spomiędzy kart”!  W atmosferę zajęć wprowadziła dzieci wystawa zakładek. Warsztaty wraz z p. Małgosią prowadziła plastyczka p. Kinga Obroślak. Po krótkim wstępie panie zaproponowały projektowanie zakładek według własnego pomysłu dzieci. Służyły wskazówkami i pomocą. Na prace dzieci czekała otwarta walizka z zachęcającym zaproszeniem Zakładka ze wstążką dla ciebie książko!, którą wkrótce zapełniły ciekawie ozdobione zakładki. Trzecioklasiści postanowili, że będą one prezentem dla pierwszaków z okazji Ślubowania i pasowania na ucznia naszej szkoły.

Opr. i zdj. M.Maćkowiak

Zajrzyj:

www.lustrobiblioteki.pl/2013/…/pomysowe-zakadki-do-ksiazek-ktore

Zakładki wykonasz sam przy użyciu prostych i tanich materiałów!

www.lustrobiblioteki.pl/…/szablony-na-ciekawe-zakadki-do-ksiazek.html

Proste wzory na zakładki do książek w różnych kształtach – sówek, serc, kwiatów, a także coś z krawatów.

hanutka.blox.pl/tagi_b/77348/zakladka-do-ksiazki.html

zakladka1 zakladka2 zakladka3