{phocagallery view=category|categoryid=378|imageid=5017|float=left|pluginlink=1}Uczniom klasy piątej nie jest obcy los psów i kotów, które znajdują się w Konińskim schronisku na ul. Gajowej. Dlatego uczniowie zorganizowali zbiórkę karmy dla psów. W Schronisku w Koninie przebywa około 200 psów i 20 kotów. Wolontariuszy do wspólnego spacerowania, głaskania, czesania, nauki poprawnych zachowań w schronisku jest zbyt mało. Zapraszamy do opieki nad psami. Każdy wolontariusz jest na wagę złota.Każdy psiak i kociak potrzebuje czuć się najważniejszy, jedyny, kochany…

                                                                                                             opr. i zdj. Joanna Kucal

Biegasz, jeździsz na rowerze i chcesz mieć towarzysza wspólnych wypraw?

W SCHRONISKU CZEKA NA CIEBIE OKOŁO 50 PSIAKÓW KTÓRE CHĘTNIE SPĘDZĄ Z TOBĄ CZAS…

Nie lubisz spacerów, jesteś domatorem i lubisz koty?
W SCHRONISKU CZEKA NA CIEBIE OKOŁO 20-stu KOTÓW KTÓRE CHĘTNIE SPĘDZĄ CZAS NA TWOICH KOLANACH…