„Jest taki dzień, może dwa w roku…

To święto Babci i święto Dziadka,

łza wówczas kręci się w oku”

{phocagallery view=category|categoryid=644|imageid=8380|float=left|pluginlink=1}4 lutego 2015r. uczniowie klasy I Szkoły Podstawowej nr 11 w Koninie wraz  z opiekunami panią Agnieszką Czechowską i Małgorzatą Zielińską odwiedzili Dom Pomocy Społecznej w Ślesinie. Dzieci zostały bardzo miło i serdecznie powitane przez pensjonariuszy, którzy ze wzruszeniem oglądali program artystyczny przygotowany przez uczniów.  Dzieci recytowały wierszyki z tej okazji oraz śpiewały piosenki. Dziadkowie i babcie zostali obdarowani bukiecikami kwiatów, wykonanymi przez uczniów wspólnie z rodzicami. Podczas pobytu uczniowie zwiedzili różne sale, w których odbywają się zajęcia terapeutyczne. Uśmiechom i uściskom nie było końca. Wyjazd ten na długo pozostanie  w naszej pamięci.

 Oprac. Małgorzata Zielińska

 Agnieszka Czechowska