{phocagallery view=category|categoryid=142|imageid=1843|float=left|pluginlink=1}Przyjemne z pożytecznym. Tak można podsumować czas spędzony przez obie klasy piąte naszej szkoły w sobotę 22 października . Tego dnia uczniowie udali się pod opieką wychowawczyni: pani Ewy Kubsik i Małgorzaty Radke do Miejskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji w Koninie, aby odebrać nagrodę otrzymaną w czasie Jesiennego Festynu organizowanego przez naszą szkołę.

Wygraną był dwugodzinny pobyt na kręgielni. Większość uczestników tej wyprawy znalazła się po raz pierwszy w takim miejscu , a i o zasadach gry niewiele wiedziała. Przydał się więc krótki instruktaż pracownika obiektu, a potem już sama przyjemność zliczania punktów. 
Radość i uśmiech , a także pozytywna rywalizacja towarzyszyły do końca spotkania.
Dziękujemy wszystkim sponsorom za tę nagrodę.

uczniowie i wychowawcy