{phocagallery view=category|categoryid=140|imageid=1833|float=left|pluginlink=1}W sobotę 22.10.2011r. uczniowie klasy pierwszej wybrali się wraz z wychowawczynią – M. Zielińską i Rodzicami do Fabryki Wrażeń w Koninie. Była to nagroda za zdobycie I miejsca w konkursie „Najsmaczniejsze danie z ziemniaka” na Pikniku Rodzinnym zorganizowanym z okazji Święta Pieczonego Ziemniaka w naszej szkole.

Dzieci miło i radośnie spędziły czas, bawiąc się na wielopoziomowych konstrukcjach z mnóstwem długich i spiralnych zjeżdżalni, basenach z piłkami oraz podwieszanymi mostami i ruchomymi przejściami.

Bardzo serdecznie dziękujemy Fabryce Wrażeń za ufundowanie naszym uczniom zabawy na tak wspaniałym Placu Zabaw. Głęboko wierzymy, że okazana nam pomocna dłoń i siła serca będzie nas wspierać w dalszych działaniach podejmowanych dla dobra dziecka. DZIĘKUJEMY !!!

Małgorzata Zielińska

Zdj. Ilona Chojnacka