{phocagallery view=category|categoryid=919|imageid=11987|float=left|pluginlink=1}14 października miała  miejsce  w naszej szkole ważna uroczystość. Uczniowie klasy I złożyli uroczyste ślubowanie i zostali przyjęci w poczet szkolnej społeczności. Ślubowanie klasy pierwszej to jedna z piękniejszych uroczystości odbywających się w szkole.

Pierwszoklasiści z dumą prezentowali swoje umiejętności recytując wiersze i śpiewając piosenki. Wykazali się również wiedzą na temat naszej ojczyzny, znajomością zasad bezpieczeństwa oraz zachowania się w szkole. Wszyscy zgodnie stwierdzili, że mogą zostać włączeni w poczet uczniów. Pierwszoklasiści złożyli uroczyste ślubowanie, a Pani Dyrektor Małgorzata Łechtańska dokonała pasowania wielkim ołówkiem. Na pamiątkę tego wydarzenia dzieci otrzymały dyplomy, książki  i drobne prezenty. Uczniowie klasy I z pewnością na  długo zapamiętają tę uroczystość. Miłym akcentem dla pierwszoklasistów był słodki poczęstunek przygotowany przez ich rodziców. W tym dniu świętowaliśmy również Dzień Edukacji Narodowej. Uczniowie klas 1-4 pod opieką swoich wychowawców przygotowali program artystyczny, w którym zaprezentowali swoje umiejętności recytatorskie, wokalne i taneczne. Ciepłymi słowami uświetnili ten wyjątkowy dzień w szkolnym kalendarzu, dziękując za poświęcenie, czujność i troskę o ich dobro. Symboliczne laurki wręczone wszystkim pracownikom szkoły stanowiły dopełnienie uroczystości.  Opr. M.Maćkowiak, zdj. E.Kubsik