{phocagallery view=category|categoryid=318|imageid=4278|float=left|pluginlink=1}Dnia 27 października 2012 roku  uczniowie naszej szkoły uczestniczyli w wycieczce do Gołuchowa i Kalisza. Wyjazd został zorganizowany przez Księdza Proboszcza naszej parafii –  Sławomira Majdeckiego. W Gołuchowie zwiedzaliśmy Muzeum Leśnictwa, które mieści się  w zabytkowych obiektach rezydencji Czartoryskich. Znajdujące się tam eksponaty dokumentują wielopokoleniowy dorobek leśników, przyrodnicze bogactwo polskich lasów, sztukę inspirowaną lasem oraz rozwój techniki leśnej. Następnie udaliśmy się do Kalisza, gdzie zwiedziliśmy Sanktuarium Świętego Józefa. Znajduje się tutaj obraz Świętej Rodziny, przed którym w czerwcu 1997 modlił się papież Jan Paweł II. W czasie podróży wspólnie odmawialiśmy różaniec, śpiewaliśmy pieśni i piosenki religijne. Wycieczka nie tylko wzbogaciła naszą wiedzę, ale dostarczyła również bogatych przeżyć duchowych. Na ręce Księdza Proboszcza składamy serdeczne podziękowania.

Opracowanie i zdjęcia: A. Czechowska