Zapraszamy wszystkich uczniów klas IV-VI do udziału w programie Wspólne II śniadanie, ktróre rusza w naszej szkole tuż po Świętach Wielkanocnych. W każdy poniedziałek podczas przerwy 9:40-9:50 uczniowie zostają w klasach według harmonogramu:

 klasa IV – z panią M. Radke  zostaje w sali języka polskiego i konsumuje śniadanie

 klasa V – z  panią M. Bartosik zostaje w sali historii i konsumuje śniadanie

 klasa VI – z  panią A. Czechowską zostaje w  sali przyrody i konsumuje śniadanie

 Kochani Uczniowie – dbając o Wasze zdrowie prosimy aby każdy z Was w poniedziałki miał do swojego śniadanka mały dodatek w postaci:

pizap.com14280876277661

 

Wiosenne śniadanie klas I-III

{phocagallery view=category|categoryid=671|imageid=8755|float=left|pluginlink=1}Wiosna zachęciła uczniów klasy I-III do wykonania kanapek z wiosennymi produktami.   Pojawiły się: rzodkiewki, zielony ogórek, sałata i pomidor. Samodzielnie przygotowane  kolorowe, śmieszne i zdrowe kanapki  wszyscy zjedli z apetytem. Takie zajęcia bardzo przypadły dzieciom do gustu i wszyscy byli dumni ze swoich kulinarnych postępów. Przygotowując wspaniałe śniadanie uczyliśmy się jak powinien wyglądać zdrowy, samodzielnie stworzony posiłek oraz jak należy go spożywać zachowując wszelkie zasady higieny. Wiosenne śniadanie jest bardzo ważnym zadaniem wynikającym z programu „Wspólne drugie śniadanie”, w którym nasza szkoła bierze udział.   

     Zdj. i opr. M.Maćkowiak