{phocagallery view=category|categoryid=346|imageid=4647|float=left|pluginlink=1}Światowy Dzień Pluszowego Misia był okazją do wesołej zabawy wszystkich uczniów klas I – III.

29 listopada obchodziliśmy w naszej szkole Światowy Dzień Pluszowego Misia. Każdy z nas w tym dniu miał przy sobie swojego przyjaciela czyli pluszowego misia. Jedne były duże inne małe, żółte, brązowe i białe. W świetlicy szkolnej pojawiły się portrety misiów, wykonane przeróżnymi technikami plastycznymi. Podziwialiśmy miśki wyklejone kawałkami włóczki,  łatkami z materiałów i z futerka, bibułkowymi kuleczkami oraz misie namalowane farbami i kredkami. Podczas misiowego spotkania, przygotowanego przez panie Magdalenę Maćkowiak, Marlenę Bartosik i Małgorzatę Hofmann dzieci poznały: historię tego sympatycznego święta, misie, które są bohaterami filmów i książek dla dzieci, wykazały się wiedzą o życiu i zwyczajach niedźwiedzi. Mogły zapoznać się z książkami i czasopismami, których bohaterem są te sympatyczne zwierzaki. Podczas wspólnej zabawy przy piosenkach o misiach musiały wykazać się zręcznością, pomysłowością i szybkością. Doping był ogromny. Spotkanie sprawiło wszystkim uczestnikom wiele radości i dostarczyło miłych wrażeń. Rodzicom dziękujemy za ufundowanie słodkiej niespodzianki. 

                                                                        Opr. i zdj:  M. Maćkowiak i M. Bartosik