Wolontariusze z SP 11 (Martyna Przybylska, Oskar Pilarek, Kamil Budziński, Bartosz Pietrowski, Maria i Gabriela Chojnacka, Natalia Rumin, Natalia Motacz, Aleksandra Miętkiewska, Paulina Nowak, Dominika Grzeszcz, Michał Kąkolewski, Paulina Włodarek pod opieką rodziców i pań M. Bartosik i M. Maćkowiak wzięli udział w XXV FINALE WIELKIEJ ORKIESTRY ŚWIĄTECZNEJ POMOCY!!!! Nasi uczniowie w przeciągu dwóch godzin zebrali łącznie 2,777,01 gr zł na zakup urządzeń medycznych dla oddziałów ogólnopediatrycznych oraz zapewnienia godnej opieki medycznej seniorom. Serdeczne podziękowania składamy Rodzicom: Pani Emilii Kąkolewskiej, pani Magdalenie Miętkiewskiej, pani Iwonie Grzeszcz za pomoc w zbiórce pieniędzy razem z wolontariuszami. Gdyby nie Państwa pomoc nie mielibyśmy takiego wyniku. GRATULACJE!!!. Zapraszamy na fb do galerii zdjęć

Zdjęcie użytkownika Szkoła Podstawowa nr 11 w Koninie.