Fotografia przestawia uczniów klasy pierwszej i drugiej stojących przy wielkiej figurze renifera.

23 listopada 2021r. uczniowie z klas 1 i 2 wybrali się na wycieczkę do Skansen Bicz,  który przemienił się w czarującą Wioskę Świętego Mikołaja. Dzieci mogły wziąć udział w warsztatach z Elfami, spędzić czas z Mikołajem, zobaczyć jak On mieszka oraz przenieść się do Świątecznej Krainy pełnej niespodzianek!

Wyprawa zaczęła się od spotkania z Elfami.  Następnie było pisanie listów do Świętego Mikołaja, bo przecież musi wiedzieć czego oczekują dzieci.  Kulinarną przygodą w pracowni Pani Mikołajowej było samodzielne wykonanie pierniczków, które upiekły pracowite Elfy. Najważniejszą jednak rzeczą dla wszystkich dzieci było spotkanie ze Świętym Mikołajem. 

 Za inicjatywę i zaangażowanie w przygotowanie tej wspaniałej przygody dziękujemy 
p. Magdalenie Kurlapskiej i Karolinie Gronikowskiej, przedstawicielkom klasowych Trójek Rodziców. 

Przeżyliśmy cudowny czas w świątecznej atmosferze!

Fotografia przedsiarmwia uczniów klasy drugiej stojących obok Mikołaja.
Fotografia przedstawia uczniów klasy pierwszej i drugiej siedzących przy wielkim stole piszących listy.