W trzeciej klasie odbyło się zdalne „śniadanie wielkanocne”. Uczniowie klasy trzeciej zrobili śniadanie wielkanocne w klasie zdalnej. Dzieci bardzo aktywnie włączyły się  w przygotowania… Przygotowały produkty do wykonania wielkanocnej kanapki i na pierwszych zajęciach każdy w swoim domu wykonywał samodzielnie własną kanapkę, dbając o to, by pojawiły się na nich wielkanocne symbole: zajączki, baranki, kurczaczki. W czasie przerwy śniadaniowej z apetytem je skonsumowali. Nie zapomnieli również o dobrych i miłych słowach związanych z nadchodzącymi świętami. Na kolejnych zajęciach trzecioklasiści układali i zapisywali życzenia wielkanocne skierowane do kolegów i koleżanek z innych klas naszej szkoły oraz do wszystkich nauczycieli.