Pewnego grudniowego, ciepłego jeszcze wieczoru, na uczniów klasy Va czekała niespodzianka…wirtualna podróż w towarzystwie naszej Pani Pedagog Małgorzaty Kaczorowskiej z pupilami po owczarni …miejscu, które głównie kojarzy się z górami, wypasanymi na halach owcami i bacami, którzy pilnują bezpieczeństwa owiec, kiedy trzeba zapędzają do miejsca zwanego owczarnią i którzy co podoba się niektórym …często wykonują oscypki i bundze z otrzymanego od owiec mleka.

Owczarnia, do której zawitaliśmy znajduje się zaledwie kilka minut od szkoły i liczy ponad 140 szt. owiec, w tym małe jagniaki- miesięczne, kilkutygodniowe, kilkudniowe a nawet dopiero co narodzone…

Ta podróż z aplikacją TEAMS pozwoliła nam dostrzec, że nie ma granic i barier… że jeśli czegoś bardzo chcemy= możemy!! Dlatego z ufnością, że się da, że można…pokonujemy kolejne bariery w e-nauczaniu i sięgamy po niezdobyte szczyty i marzenia.