{phocagallery view=category|categoryid=145|imageid=1889|float=left|pluginlink=1}„Kim jest poeta? Czym jest poezja?

Ilu poetów- tyle definicji. Ilu czytelników- tyle teorii.”

W poniedziałek 24 października byliśmy organizatorami niecodziennego wydarzenia w naszej szkole- spotkania z twórczością pani Danuty Olczak. W życiu poetki szczególne miejsce zajmuje morze, a owocem tej przyjaźni jest ostatni tomik wierszy „Wołanie morza”. Na nasze zaproszenie odpowiedziało wielu mieszkańców Cukrowni Gosławice oraz okolic. Przybyli też wierni twórczości poetki.

Uczniowie, recytując ulubione utwory pani Danuty Olczak, zaproponowali nam  poetycką wyprawę brzegiem morza.
Jesteśmy wdzięczni za obecność, ciepłe słowa skierowane do nas i tak życzliwy odbiór .

„…Słuchasz
muszli wspomnień