Piątkowy wieczór uczniowie klas II-VI spędzili w szkole. Nie był to zwykły wieczór, lecz wieczór pełen magii i iluzji. Do świata magii wprowadziły nas trzy uczennice: Anetka Grzeszcz, Dominika Grzeszcz i Maja Budzińska, prezentując uczniom sztuczki magiczne. Następnie uczniowie wysłuchali przygody Zwariowanej Czarownicy Winnie, obejrzeli pokaz zdjęć przedstawiających iluzję. Został również rozstrzygnięty konkurs na najśmieszniejszą dynię. Laureaci otrzymali dyplomy oraz drobne upominki. Nie mogło zabraknąć tego, co dzieci kochają najbardziej! Nasza sala gimnastyczna zamieniła się w miejsce niczym z Hogwartu, do głównych konkurencji należał „Turniej Trój Magiczny”, który sprawdzał magiczne umiejętności młodych czarodziejek i czarodziei. Każdy uczestnik zabaw ruchowych dostał zaczarowaną dynię! Na zakończenie zabaw dzieci „wyczarowały” prezent (cukierki i popcorn), który ufundował Radny Miasta Konina Pan Marek Cieślak- serdecznie DZIĘKUJEMY!!!  W cudownym nastroju udaliśmy się na seans filmowy. To był udany wieczór. Po prawie czterech godzinach zabawy, w doskonałych humorach udaliśmy się do domów. Uczniowie już planują kolejne spotkanie. Opr. Joanna Mączka i Dariusz Rachubiński

pizap.com14795470266784

pizap.com14795472189131