{phocagallery view=category|categoryid=340|imageid=4535|float=left|pluginlink=1}Dnia 16 listopada 2012 roku uczniowie klasy II   wraz z wychowawcą i rodzicami: p. M. Rumin oraz p. M. Wawrzyniak udali się do Miejskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji w Koninie. Wycieczka ta była nagrodą otrzymaną w czasie Pikniku Jesiennego.  Dzieci miały okazję przekonać się, że bowling to nie tylko zabawa, ale sport i świetna forma aktywnego spędzania czasu. Choć to jeszcze mało rozpowszechniona w Polsce gra, to od razu wzbudziła zainteresowanie. „ Młodzi gracze” szybko opanowali  zasady gry. Potem  już tylko kolejne kule  zbijały kręgle  przysparzając  grającym wiele radości i satysfakcji z udanych rzutów.  Rywalizacja o punkty dostarczyła wiele emocji.  Zabawy nie było końca. Pełni wrażeń wróciliśmy do szkoły myśląc już o kolejnym wyjeździe.

Dziękujemy sponsorom za tak atrakcyjną nagrodę!

M. Zielińska