{phocagallery view=category|categoryid=241|imageid=3232|float=left|pluginlink=1}Nie zabrakło nas na VIII   Konińskim Forum Oświatowym.

24 marca na hali Rondo odbyło się VIII  Konińskie Forum Oświatowe „ Nowoczesna edukacja”, którego organizatorem był Miejski Ośrodek Doskonalenia Nauczycieli w Koninie. Podczas spotkania można było zapoznać się z charakterem 46 placówek: przedszkoli, szkół, porozmawiać z uczniami i nauczycielami. Był to również też czas na rozdanie nagród laureatom konkursów organizowanych przez MODN.  Nasza uczennica klasy VI , Wiktoria Kaliszewska, otrzymała tytuł Wicemistrza Ortografii klas VI w X Konkursie Ortograficznym im. Z.Urbanowskiej.  Wiktorii serdecznie gratulujemy !

                                                                         opracowała: Małgorzata Radke

                                                   Zdjęcia Marlena Bartosik i Grzegorz Grzeszkiewicz