Dnia 25 kwietnia 2017 roku w naszej szkole odbył się V Międzyszkolny Konkurs Inscenizacji Wierszy Poetów Polskich. Celem konkursu było rozwijanie zdolności recytatorskich uczniów oraz umiejętności poprawnej wymowy, właściwej modulacji głosu, budzenie zainteresowania teatrem. Uczniowie prezentowali twórczość Jana Brzechwy oraz Małgorzaty Strzałkowskiej. Występom towarzyszyła barwna scenografia i podkłady muzyczne. Młodzi artyści zaprezentowali wysoki poziom gry aktorskiej. Prezentacje oceniała komisja konkursowa w składzie: p. Małgorzata Hofmann – menadżer Biblioteki Miejskiej w Koninie – filia Jedenastka oraz p. Ilona Osińska – nauczyciel edukacji wczesnoszkolnej w Zespole Szkół nr 1 w Koninie. Wszystkim występującym gratulujemy i życzymy powodzenia.

Zdjęcie użytkownika Szkoła Podstawowa nr 11 w Koninie.