dzieci trzymające w górze pluszowe misie

25 listopada swoje święto obchodzi najmilsza zabawka, najlepszy przyjaciel dzieci – Pluszowy Miś. Miękki, puchaty i miły w dotyku. Wprost stworzony do przytulania i zasypiania. Światowy Dzień Pluszowego Misia został ustanowiony w 2002 roku, w celu upamiętnienia setnej rocznicy powstania tej maskotki. ? ?‍❄️
Miś jest symbolem empatii, serdeczności, życzliwości i dobrych uczuć, które towarzysząc nam wszystkim sprawiają, że jesteśmy zwyczajnie w lepszym humorze. Uczniowie mogli przynieść do szkoły swojego ulubionego pluszowego przyjaciela, który niewątpliwie umilił im czas spędzony w szkole. Dzień Misia zamyka tygodniowy tydzień świadomej życzliwości wobec drugiego człowieka, ale bycie życzliwym na co dzień jest świetną okazją do obdarowania każdego człowieka uśmiechem i serdecznością. Bądźmy dla siebie dobrzy, a świat stanie się lepszy niż jest!!! Mimo coraz nowocześniejszych i coraz bardziej atrakcyjnych zabawek, moda na misie nie przemija, bo „czy to jutro, czy to dziś, wszystkim jest potrzebny Miś!” Dziękujemy wszystkim za zaangażowanie. Wydarzenie zorganizowane w ramach Programu Narodowy Program Rozwoju Czytelnictwa 2,0 do którego przystąpiła szkoła i otrzymała wsparcie.

Więcej zdjęć pod linkiem http://www.facebook.com/permalink.php?story_fbid=pfbid02WgCBAwnCCpEq9uJ6zciFCeDJzDrptj5dQFScSRttGDx6zxyqWFxrx65TGHjivSozl&id=100075852175467