{phocagallery view=category|categoryid=51|imageid=692|float=left|pluginlink=1}Dnia 19.10.2010 r. o godzinie 10:00 w naszej szkole odbyły się Urodziny Kubusia Puchatka. Pod kierunkiem pań: mgr Marleny Bartosik, mgr Magdaleny Maćkowiak oraz Niny Ślusarek klasa II przedstawiła krótką inscenizację pt:” Urodziny Kubusia Puchatka”.
W rolach głównych wystąpili:

Dominik Banaszak – Kubuś Puchatek
Oliwia Lorenc – Królik
Adrian Dopierała – Tygrys
Julia Orzechowicz – Maleństwo
Franciszek Dymek – Prosiaczek
Hubert Nowak – Krzyś
Krystian Majkowski, Marek Wojtasik – Narrator.

Klasy I-III świetnie się bawiły na przedstawieniu. Były konkursy, wspólne śpiewanie oraz „mruczanki” Kubusia Puchatka. Nasi mali aktorzy zaprosili swoich rodziców i dziadków, którym serdecznie dziękujemy za wkład pracy nad strojami i zaangażowanie w przygotowaniu przedstawienia.

oprac. mgr Marlena Bartosik