„Międzynarodowy Dzień Pluszowego Misia” – 25 listopada swoje święto obchodzi najmilsza zabawka, najlepszy przyjaciel dzieci i niezastąpiona przytulanka – Pluszowy Miś. Święto to jest okazją do zapoznania dzieci z ważnymi wartości jakimi są dzieciństwo, przyjaźń, miłość, ciepło. Co roku 25 listopada dzieci przychodzą do szkoły ze swoimi ukochanymi, pluszowymi Misiami. Podczas uroczystości uczniowie z zaciekawieniem słuchają historii powstania pluszowej zabawki – misia Teddy. Wszyscy uczniowie z radością włączają się do obchodów „Międzynarodowego Dnia Pluszowego Misia”. Klasa I wraz z wychowawcą przygotowała wystawę prac plastycznych „Mój ulubiony Miś”. Klasa II a –przeprowadziła quiz – zagadki dla uczniów klas I-III pod hasłem „Kto zna tego misia?” Klasa II b – wystąpiła w inscenizacji „Urodziny Kubusia Puchatka”. Klasa III – prezentację multimedialną „Misie nie tylko w bajkach” oraz konkurencje dla uczniów I-III. A na koniec Miś przygotował słodką niespodziankę dla dzieci!. Więcej zdjeć na profilu społecznościowym facebook.Zapraszamy like

mis urodziny