Fotografia przedstawia poetkę Danutę Olczak trzymająca bukiet kwiatów w towarzystwie pani Dyrektor Małgorzaty Łechtańskiej i nauczyciela muzyki Tomasz Brzezińskiego.

To było urodzinowe spotkanie pełne wzruszeń! Z okazji okrągłego jubileuszu poetki ziemi konińskiej i naszej krajanki, pani Danuty Olczak, postanowiliśmy zaprosić ją do naszej szkoły, gdzie zgotowaliśmy jej siedem niespodzianek na siedemdziesiąte urodziny. Dyrektor Szkoły, pani Małgorzata Łechtańska, przywitała Jubilatkę kwiatami, a następnie przyszedł czas na życzenia, przeplatane recytacją utworów poetki w wykonaniu uczniów oraz występami muzycznymi. Ich zwieńczeniem był saksofonowy minirecital nauczyciela muzyki, pana Tomasza Brzezińskiego. Na pożegnanie pani Danuta została obdarowana pięknym portretem wykonanym przez ucznia naszej szkoły. Solenizantka nie kryła wzruszenia, a na zakończenie podzieliła się z uczniami wspomnieniami z najważniejszych w jej życiu poetyckich wystąpień w szkole w Ratyniu oraz greckim amfiteatrze. Wszyscy przysłuchiwali się tym opowieściom z wielkim zaciekawieniem! Niespodzianką wieńczącą to przemiłe spotkanie był piękny i pyszny tort urodzinowy. Serdecznie dziękujemy pani Danucie za odwiedziny i życzymy jeszcze wielu pięknych jubileuszy!

https://www.facebook.com/photo/?fbid=242836501588087&set=pcb.242836771588060
Fotografia przedstawia poetkę Danutę Olczak trzymająca bukiet kwiatów w towarzystwie pani Dyrektor Małgorzaty Łechtańskiej i nauczyciela muzyki Tomasz Brzezińskiego.
Fotografia przestawia poetkę Danutę Olczak praz uczennicę Ninę Gajewską grająca na gitarze i śpiewającą.