{phocagallery view=category|categoryid=902|imageid=11768|float=left|pluginlink=1}24 czerwca 2016 r. w naszej szkole odbył się uroczysty apel z okazji zakończenia roku szkolnego 2015/2016. Dyrektor szkoły Pani Dorota Silska pogratulowała wszystkim zdobycia nowych umiejętności i wspaniałych osiągnięć w nauce. Rodzicom podziękowała za zaangażowanie w życie klas i całej naszej szkoły, a nauczycielom i dzieciom za wytężoną pracę podczas całego roku szkolnego. Uroczystość zakończenia roku szkolnego 2015/2016 miała wyjątkowy charakter, bo połączona była z pożegnaniem Dyrektora szkoły, Pani Doroty Silskiej. Nie zabrakło wspomnień, wzruszeń i niejednej skrywanej łzy… Życzymy Pani Dyrektor wszystkiego najlepszego! A Wam, Uczniowie, aby wakacyjne miesiące były wielkim odkrywaniem świata, a Wy jego badaczami i odkrywcami…Opr. M.Maćkowiak