„Ależ,… nie martwmy się, do mety przybywa się po to, by wyruszyć znowu dalej…”

Uroczystość pożegnania absolwentów Szkoły Podstawowej nr 11 w Koninie, odbyła się 25 czerwca 2021r. W tym doniosłym wydarzeniu oprócz uczniów klasy VIII  uczestniczyli członkowie ich rodzin, dyrekcja i pracownicy szkoły, grono pedagogiczne, oraz przedstawiciele społeczności uczniowskiej.

Pożegnalne spotkanie rozpoczęło się od przemówienia  pani dyrektor Małgorzaty Łechtańskiej, która pogratulowała absolwentom ukończenia kolejnego etapu edukacyjnego       i życzyła im dalszych sukcesów. Następnie wychowawczyni klasy VIII pani Ewa Kubsik wręczyła absolwentom nagrody i wyróżnienia oraz świadectwa ukończenia szkoły podstawowej. Ten szczególny dla absolwentów konińskiej „jedenastki” dzień zakończył się kilkugodzinną zabawą taneczną oraz poczęstunkiem przygotowanym przez ich rodziców. Życzymy naszym drogim absolwentom powodzenia w nowej szkole, będziemy Was zawsze miło wspominać!