Fotografia przedstawia uczniów klasy pierwszej trzymających nagrody książkowe.

Nadszedł długo wyczekiwany czas radości i wolności. Czas zasłużonego odpoczynku – WAKACJE! 

24 czerwca 2022r. o  godzinie  9.00 rozpoczęło się zakończenie roku szkolnego w Szkole Podstawowej nr 11 im. Floriana Marciniaka w Koninie. Podczas uroczystości wychowawcy klas I-VII wraz z panią Dyrektor wręczyli świadectwa i nagrody książkowe najlepszym uczniom.  Ważną częścią wydarzenia było pożegnanie pani Wioletty Rzepeckiej i Krystyny Okulskiej odchodzących na emeryturę. Jeszcze raz dziękujemy panią za każde dobro, uśmiech i życzliwość którymi Panie nas obdarzyły. Życzymy również, by każdy dzień był kwiatem rozwijającym w dłoni, a uśmiech najradośniejszy i najszczęśliwszy znaczył chwile dalszego życia przeznaczonego na odpoczynek i relaks. Dziękujemy również za wspólne lata pracy i wysiłku.

Fotografia przedstawia najlepszych uczniów klasy czwartych trzymających świadectwa i nagrody książkowe.
Fotografia przedstawia poczet szandarowy szkoły podczas śpiewania hymnu państwowego.
Fotografia przedstawia panie odchodzące na emeryturę trzymające kwiaty. Po boku stoją: pani dyrektor, pracownik szkoły oraz nauczyciel.
Fotografia przedstawia panią Wiolettę Rzepecką i Krystynę Okulską trzymające obrazy przedstawiające ich karykatury.
Fotografia przedstawia najlepszych uczniów klasy VIIa wraz z panią dyrektor i panią Marleną Bartosik stojących przy dekoracji.